Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Soutěž byla ukončena dne: 19. 7. 2018
Výhercem je:
Ivo Pallich.

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví H.S.H Sport – SPORTWATCH.CZ, se kterým budete mít vždy přehled o vašem sportovním výkonů.

Stačí, když dáte LIKE a do komentáře napíšete, při jaké sportovní aktivitě byste využili fitness náramek Polar loop.

Svoji odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ  od 19. 7. 2018 do půlnoci téhož dne. Výherce bude oznámen v pátek 20. 7. 2018. Vylosujeme 1 výherce.

Soutěž probíhá dne 19. 7. 2018.

Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 19. 7. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 19. 7. 2018 ve 23.59 hod. Výherce bude vyhlášen prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 20. 7. 2018 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

4. Velká vánoční soutěž o 20 skvělých výher

Soutěž byla ukončena dne: 20. 12. 2018  Výherci jsou: Pepa Válek (dětské chrániče od VZP) , Jaroslava Skokanová (láhev na vodu Adidas od společnosti Lion sport), Jitka Kopuletá (doplněk stravy Hlíva ústřičná od Green Swan Pharmaceuticals), Adélka

3. Velká vánoční soutěž o 20 skvělých výher

Soutěž byla ukončena dne: 13. 12. 2018  Výherci jsou: Ivana Michal Kovalík (zábal od společnosti Mamavis), Jan Fouček (doplněk stravy Hlíva ústřičná od Green Swan Pharmaceuticals), Lucie Plocková (doplněk stravy Multivitamin od Green Swan Pharmaceuticals), Iveta