Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Soutěž byla ukončena dne: 15. 11. 2018
Výherci jsou: Trhlíková, Nikol Šverdíková, Denisa Schönigerová

V zimních dnech budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty přírodní kosmetiky značky RYOR, partnera klubu, která získala mnoho národních i mezinárodních ocenění.

Stačí, když dáte LIKE a odpovíte na následující otázku, v kterém roce vznikla společnost RYOR?

a) 1991                         b) 1989                        c) 1999

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ  15. 11. 2018. Výherce vylosujeme 16. 11. 2018. Vylosujeme 3 výherce.

Soutěž probíhá dne 15. 11. 2018.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 15. 11. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 15. 11. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 16. 11. 2018 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o 3 poukázky GrandOptical v hodnotě 500 Kč

Soutěž byla ukončena dne: 18. 4. 2019  Výherci jsou: Dagmar Jůzlová, Martin Kubelka, Oldřiška Sadilová Dnes vám přinášíme soutěž o 3 poukázky v hodnotě 500 Kč od GrandOptical, partnera Klubu pevného zdraví. Jak se můžete soutěže zúčastnit? Stačí

Soutěž o 3 hry od e-shopu Společenské-hry.cz

Soutěž byla ukončena dne: 11. 4. 2019  Výherci jsou: Michaela Kiapešová, Františka Hrnčířová, Veronika Grohmanová Znáte pořekadlo Kdo si hraje, nezlobí? Dnes vám přinášíme soutěž o 3 karetní hry On-line od e-shopu