Soutěž o kosmetický balíček RYOR

soutěž

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková

Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty přírodní kosmetiky značky RYOR, partnera klubu, která získala mnoho národních i mezinárodních ocenění. Produkty vyváží do více než 20ti zemí světa. V ceně je krásný cestovní balíček a emulze k redukci tuku a celulitidy.

Stačí, když odpovíte na následující otázku, ze které země značka RYOR pochází?

a) Česká republika b) Francie c) Itálie

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ  od 11. 1. 2018 do pátku 12. 1. 2018. Výherce vylosujeme v pondělí 15. 1. 2018. Vylosujeme 2 výherce.

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá od 11. 1. 2018 do 12. 1. 2018

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ od 11. 1. 2018 do 12. 1. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

  1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 12. 1. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 15. 1. 2018 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.


Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »

soutěž

Soutěž o 3 polštáře – Snow memory – polštář s paměťovým efektem

Říká se, že dobrý spánek je pro člověka nejdůležitější. Jeho kvalita vám ovlivní celý den. Proto vám přinášíme soutěž o tři úžasné pokračování »

soutěž

Soutěž „Chcí jíst lépe – online jídelníček“

Výherci jsou: Monika Jindrová, Jana Lipovská, Milan Hrubý Chcete zhubnout a stále se vám to nedaří? Společnost Chci jíst lépe vám pomůže k pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct