Soutěž o láhev na vodu pro vás a vašeho kamaráda

soutěž

Výherci  jsou: Pavlínka Jahůdková, Jana Jemelková, Leoš Bílek

Voda představuje jednu ze základních složek na Zemi a je všude kolem nás: v řekách, mořích a oceánech, ve vzduchu, v rostlinách, ale i naše tělo je z velké části tvořeno vodou.

Organizace spojených národů určila 22. březen za SVĚTOVÝ DEN VODY a v tento den si také připomínáme, že na světě žije více než miliarda lidí, kteří mají nedostatek pitné vody.

Soutěžte s námi o láhev na vodu a vyhrajte ji i pro svého kamaráda! Dejte LIKE tomuto příspěvku, označte do komentáře svého kamaráda či kamarádku a napište, jak jste na tom s dodržováním pitného režimu.

V pátek 23. 3. 2018 vylosujeme z vašich odpovědí tři výherce, kteří získají láhev na pití pro sebe a svého kamaráda.

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá dne 22. 3. 2018.

Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 22. 3. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

  1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 22. 3. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 23. 3. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.


Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o 3 knihy vydavatelství Albatros Media

Také se rádi odreagujete u čtení dobré knihy s šálkem čaje? Nevíte po jaké knize sáhnout? Soutěžte s námi o skvělé knihy, u kterých se pobavíte nebo pokračování »

soutěž

Soutěž o 3 knihy od společnosti STOB

Jaro udeřilo v plné síle, za okny svítí slunce a většina z nás stejně jako každý rok řeší, jak být krásnější a zdravější. pokračování »

soutěž

Soutěž o 3 poukázky Grand Optical v hodnotě 1 000 Kč

Výherci  jsou: Tereza Kohútová, Edita Marešová, Jan Horak Nová sezóna si žádá nové brýle! Soutěžte s námi o poukázku do Grand Optical pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct