Soutěž o poukázky na nákup zboží značky LITEX

Soutěž byla ukončena dne: 25. 1. 2019
Výherci jsou: Ingrid Hanusová, Jana Fejtová, Kateřina Soukupová

Pojďme si v těchto mrazivých dnech zlepšit náladu soutěží o poukázky na nákup zboží značky LITEX, a to 1× v hodnotě 1 000 Kč a 2× v hodnotě 500 Kč.

Stačí, když do komentáře popíšete vaši představu ideální dovolené a označíte v komentáři, s kým byste tuto dovolenou chtěli strávit.

Vaši odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ  24. 1. 2019. Výherce vylosujeme 25. 1. 2019. Vylosujeme 3 výherce.

Soutěž probíhá dne 24. 1. 2019.

Vaši odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 24. 1. 2019.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 24. 1. 2019 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 25. 1. 2019 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

4. Velká vánoční soutěž o 20 skvělých výher

Soutěž byla ukončena dne: 20. 12. 2018  Výherci jsou: Pepa Válek (dětské chrániče od VZP) , Jaroslava Skokanová (láhev na vodu Adidas od společnosti Lion sport), Jitka Kopuletá (doplněk stravy Hlíva ústřičná od Green Swan Pharmaceuticals), Adélka

3. Velká vánoční soutěž o 20 skvělých výher

Soutěž byla ukončena dne: 13. 12. 2018  Výherci jsou: Ivana Michal Kovalík (zábal od společnosti Mamavis), Jan Fouček (doplněk stravy Hlíva ústřičná od Green Swan Pharmaceuticals), Lucie Plocková (doplněk stravy Multivitamin od Green Swan Pharmaceuticals), Iveta