Soutěž o produkty Mamavis

Opět Vám přinášíme soutěž o oblíbené produkty Mamavis, které vznikly na základě zábalů pana Vincenze Priessnitze.

Stačí, když dáte like a do komentáře a správně odpovíte na soutěžní otázku, která zní: Z jaké země pochází výrobky Mamavis?

Zítra vylosujeme tři z vás, kteří se budou moct těšit na dárky od Mamavis.

Soutěž probíhá dne 13. 9. 2018.

Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 13. 9. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 13. 9. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 14. 5. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o balíček od GS

Opět tu máme pro Vás oblíbenou soutěž o doplňky stravy od Green – Swan Pharmaceuticals  Tentokrát o 3 dárkové balení GS Condro Diamant. Stačí, když dáte LIKE a do pokračování »

Soutěž o balíček od GS

Máme tu pro vás další zajímavou soutěž, tentokrát o 3 dárkové balení od partnera Green – Swan Pharmaceuticals Stačí, když dáte LIKE a do komentáře pokračování »

Soutěž od VZPoura úrazům

Máme tu pro vás další zajímavou soutěž, tentokrát o 3x dárkové balíčky od našeho programu VZPoura úrazům. Stačí, když dáte LIKE a do komentáře pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.