Soutěž o rakytníkový krém od TEREZIA COMPANY

Partner Klubu pevného zdraví TEREZIA COMPANY nenabízí jen doplňky stravy, ale také kosmetické přípravky na bázi přírodních ingrediencí.

Vy dnes můžete s námi soutěžit o rakytníkový denní a noční krém LARI, stačí jen, když dáte like a odpovíte do komentáře, co je pro Vás důležité při výběru kosmetiky.

Ve čtvrtek 09. 08. 2018 do 16 hod. vybereme 1 šťastlivce!

Soutěž probíhá dne 08. 08.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 08. 08. 2018

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 08. 08. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 09. 08. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

2. Velká vánoční soutěž o 20 skvělých výher

Soutěž byla ukončena dne: 7. 12. 2018  Výherci jsou: Věra Jawda Němcovi (zábal od společnosti Mamavis), Jana Ingrová (kniha od nakladatelství Albatros Media), Jana Resková (kniha od pokračování »

1. Velká vánoční soutěž o 20 skvělých výher

Soutěž byla ukončena dne: 2. 12. 2018  Výherci jsou: Zdeňka Ochotnická (kniha od STOB), Lenka Glozová (kniha od STOB), Klára Křížová (kniha od STOB), Marcela Pechová (kniha od pokračování »

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Soutěž byla ukončena dne: 15. 11. 2018  Výherci jsou: Trhlíková, Nikol Šverdíková, Denisa Schönigerová V zimních dnech budeme potřebovat načerpat novou pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.