Soutěž o selfie tyč a krokoměr

Soutěž byla ukončena dne: 17. 5. 2018
Výherci jsou: Magdalena Koubova, Markéta Koukalová, Tereza Rybecká

Víte, kolik kroků denně ujdete? A věděli jste, že je třeba denně ujít 6 000 kroků, abyste udělali něco pro své zdraví?

Soutěžte s námi o balíček, ve kterém můžete získat krokoměr, láhev, selfie tyč a další věci, které na svých procházkách určitě využijete.

Stačí, když dáte like  a do komentáře nám napíšete tip na výlet, kam nejraději vyrážíte na procházky.

Zítra vylosujeme tři výherce, kteří získají balíček od VZP.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o produkty Mamavis

Soutěž byla ukončena dne: 24. 5. 2018  Výherci jsou: Iveta Jelínková, Michaela Bucková, Alena Mácová Jelikož jsme nedávno pro Vás zveřejnili článek o pokračování »

Soutěž Pohybem ke zdraví s Expreskou

Soutěž byla ukončena dne: 11. 5. 2018  Výherci jsou: Michaela Dejmková, Lenka Machyánová, Jurkovičová Lucie Najít efektivní cvičení, natož čas na něj pokračování »