Soutěž o sportovní balíček od VZP

Soutěž byla ukončena dne 7. 8. 2017.
Výherci jsou:  Vladislava Dondová, Markéta Kubartová, Tomáš Zelenka, Hana Jušková a Jarmila Hortová

POZOR POZOR, je tu další SOUTĚŽ!
Otázka zní: Jaké výročí letos slaví VZP?

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.
V úterý 8. 8. vylosujeme 5 výherců, kteří získají sportovní balíček od VZP.

Soutěž probíhá dne 7. 8. 2017.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 7. 8. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 7. 8. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 8. 8. 2017 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o sportovní balíček od VZP

Soutěž byla ukončena dne 17. 8. 2017. Výherci jsou:  Kateřina Pavlásková, Jan Pešek, Lenka Domča Zdražilová a Iveta Matějů Máme tu pro vás další pokračování »

Soutěž o dárek od PHILIPS Sonicare

Soutěž byla ukončena dne 19. 7. 2017. Výherci jsou: Martina Škrétová, Evik Honek, Marek Vrátný, Lucie Šašková, Eva Václavíková POZOR POZOR, je tu pokračování »

Soutěž ke Dni otců

Soutěž byla ukončena dne 18. 6. 2017. Výherci jsou: Lucie Diviš Vodičková, Daniela Hegerová a Lucie Dostálová. I tátové si zaslouží pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.