Soutěž o tři spalovače tuku od Chci jíst lépe

Soutěž byla ukončena dne: 1. 3. 2019
Výherci jsou: Žáňa Kubáčková, Míša Kadlecová, Julijanna Pelikánová

Pokud stále dokola cvičíte a udržujete si jídelníček, ale váš progres není tak velký, jak byste chtěli, máme pro vás dneska soutěž o spalovač tuku!

Stačí jen, když splníte následující podmínky: Dejte LIKE tomuto příspěvku a odpovězte na následující otázku: Jak často cvičíte?

Pokud máte cvičícího parťáka, označte ho v komentáři, aby také mohl soutěžit s námi.

V pátek 1. 3. 2019 do 16.00 hod. vybereme 3 šťastlivce!

Soutěž probíhá dne 28. 2. 2019.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ 1. 3. 2019.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 28. 2. 2019 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 1. 3. 2019 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o 3 poukázky GrandOptical v hodnotě 500 Kč

Soutěž byla ukončena dne: 18. 4. 2019  Výherci jsou: Dagmar Jůzlová, Martin Kubelka, Oldřiška Sadilová Dnes vám přinášíme soutěž o 3 poukázky v hodnotě 500 Kč od GrandOptical, partnera Klubu pevného zdraví. Jak se můžete soutěže zúčastnit? Stačí

Soutěž o 3 hry od e-shopu Společenské-hry.cz

Soutěž byla ukončena dne: 11. 4. 2019  Výherci jsou: Michaela Kiapešová, Františka Hrnčířová, Veronika Grohmanová Znáte pořekadlo Kdo si hraje, nezlobí? Dnes vám přinášíme soutěž o 3 karetní hry On-line od e-shopu