Soutěž o vouchery od Radioteka.cz

soutěž

Soutěž byla ukončena dne 12. 6. 2016.
Výherkyní je paní Renata Spáčilová.

 

POZOR! Vyhlašujeme další SOUTĚŽ!

Vyhrajte vouchery na nákup CD a  audioknih na www.radioteka.cz. Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a můžete být zařazeni do slosování.

OTÁZKA: Kolikátým rokem je VZP generálním partnerem projektu Daruj krev s Českým rozhlasem?

Pravidla soutěže:

Soutěž trvá od 10. 6. 2016 do 12. 6. 2016.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

  1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu odpověď na danou soutěžní otázku.
  3. Soutěž končí dne 12. 6. 2016 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 13. 6. 2016 ve 14.00 hod.

 

 


Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o dětskou hračku pro miminka

Soutěž byla ukončena dne 14. 11. 2016. Výherkyní je paní Anna Borýsková. Díky Klubu pevného zdraví mohou těhotné ženy i maminky využít slevu na kompletní pokračování »

soutěž

Soutěž o balíček produktů Country Life, s.r.o.

Soutěž byla ukončena dne 31. 10. 2016. Výherkyní je paní Lenka Kukalová. Chtěli byste ochutnat BIO produkty od Country Life, s.r.o.? Pak právě pro vás je naše pokračování »

soutěž

Soutěž byla ukončena. Děkujeme všem soutěžícím, že s námi sdíleli svoje letní fotografie! Těšíme se u dalších soutěží s Klubem pevného pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Využijte možnosti přihlásit se k VZP on-line.


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct