Soutěž o zástěru a kuchyňskou minutku

Velikonoce jsou období lidových tradic, které jsou spojeny s vítáním jara. Kraslice, pomlázky, beránci, mazance, boží milosti nebo jidáše - to vše k Velikonocům prostě patří.

Jaké jídlo máte o těchto svátcích nejraději? Dejte like a podělte se s námi do komentáře o recept na Vaše oblíbené Velikonoční jídlo, který můžete doplnit i o fotografii.

V úterý 3. dubna vylosujeme z vašich odpovědí tři výherce, kteří budou odměněni zástěrou a kuchyňskou minutkou.

www.klubpevnehozdravi.cz

Soutěž probíhá ve dnech 28. 3. – 2. 4. 2018

Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ ve dnech 28. 3. – 2. 4. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 2. 4. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 3. 4. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o 3 knihy vydavatelství Albatros Media

Také se rádi odreagujete u čtení dobré knihy s šálkem čaje? Nevíte po jaké knize sáhnout? Soutěžte s námi o skvělé knihy, u kterých se pobavíte nebo pokračování »

Soutěž o 3 knihy od společnosti STOB

Jaro udeřilo v plné síle, za okny svítí slunce a většina z nás stejně jako každý rok řeší, jak být krásnější a zdravější. pokračování »