Soutěž o zástěru a kuchyňskou minutku

Soutěž byla ukončena dne 2. 4. 2018.
Výherci jsou: Klára Hanoldová, Vendula Marklová, Verča  Weinhöferová

Velikonoce jsou období lidových tradic, které jsou spojeny s vítáním jara. Kraslice, pomlázky, beránci, mazance, boží milosti nebo jidáše - to vše k Velikonocům prostě patří.

Jaké jídlo máte o těchto svátcích nejraději? Dejte like a podělte se s námi do komentáře o recept na Vaše oblíbené Velikonoční jídlo, který můžete doplnit i o fotografii.

V úterý 3. dubna vylosujeme z vašich odpovědí tři výherce, kteří budou odměněni zástěrou a kuchyňskou minutkou.

www.klubpevnehozdravi.cz

Soutěž probíhá ve dnech 28. 3. – 2. 4. 2018

Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ ve dnech 28. 3. – 2. 4. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 2. 4. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 3. 4. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o balíček od GS

Opět tu máme pro Vás oblíbenou soutěž o doplňky stravy od Green – Swan Pharmaceuticals  Tentokrát o 3 dárkové balení GS Condro Diamant. Stačí, když dáte LIKE a do pokračování »

Soutěž o produkty Mamavis

Opět Vám přinášíme soutěž o oblíbené produkty Mamavis, které vznikly na základě zábalů pana Vincenze Priessnitze. Stačí, když dáte like a do komentáře a pokračování »

Soutěž o balíček od GS

Máme tu pro vás další zajímavou soutěž, tentokrát o 3 dárkové balení od partnera Green – Swan Pharmaceuticals Stačí, když dáte LIKE a do komentáře pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.