Soutěž o zástěru a kuchyňskou minutku

soutěž

Velikonoce jsou období lidových tradic, které jsou spojeny s vítáním jara. Kraslice, pomlázky, beránci, mazance, boží milosti nebo jidáše - to vše k Velikonocům prostě patří.

Jaké jídlo máte o těchto svátcích nejraději? Dejte like a podělte se s námi do komentáře o recept na Vaše oblíbené Velikonoční jídlo, který můžete doplnit i o fotografii.

V úterý 3. dubna vylosujeme z vašich odpovědí tři výherce, kteří budou odměněni zástěrou a kuchyňskou minutkou.

www.klubpevnehozdravi.cz

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá ve dnech 28. 3. – 2. 4. 2018

Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ ve dnech 28. 3. – 2. 4. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

  1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 2. 4. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 3. 4. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.


Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o 3 knihy vydavatelství Albatros Media

Také se rádi odreagujete u čtení dobré knihy s šálkem čaje? Nevíte po jaké knize sáhnout? Soutěžte s námi o skvělé knihy, u kterých se pobavíte nebo pokračování »

soutěž

Soutěž o 3 knihy od společnosti STOB

Jaro udeřilo v plné síle, za okny svítí slunce a většina z nás stejně jako každý rok řeší, jak být krásnější a zdravější. pokračování »

soutěž

Soutěž o 3 poukázky Grand Optical v hodnotě 1 000 Kč

Výherci  jsou: Tereza Kohútová, Edita Marešová, Jan Horak Nová sezóna si žádá nové brýle! Soutěžte s námi o poukázku do Grand Optical pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct