Soutěž Pohybem ke zdraví s Expreskou

Soutěž byla ukončena dne: 11. 5. 2018
Výherci jsou: Michaela Dejmková, Lenka Machyánová, Jurkovičová Lucie

Najít efektivní cvičení, natož čas na něj bývá někdy oříšek. S Expreskou si na kruhovém tréninku za 30 minut zacvičíte, a nejenže posílíte kompletně celé tělo, ale také bude odcházet s báječnou náladou.

Milé ženy a dívky, máme pro vás soutěž o 3 poukazy na cvičení na 1 měsíc zdarma.

Stačí, když dáte like  a do komentáře napíšete, co je pro vás nejtěžší, když začínáte cvičit.

Zítra vylosujeme tři z vás, které získají poukaz na 1 měsíc cvičení zdarma.

Soutěž probíhá dne 10. 5. 2018.

Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 10. 5. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 10. 5. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 11. 5. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž pro naše budoucí maminky

Tentokrát tu máme soutěž pro budoucí maminky od partnerů našeho klubu KPZ Terezia Company, Babysense a Detoa. V této soutěži bychom chtěli odměnit nastávající a zároveň pokračování »

Soutěž o balíček od GS

Opět tu máme pro Vás oblíbenou soutěž o doplňky stravy od Green – Swan Pharmaceuticals  Tentokrát o 3 dárkové balení GS Condro Diamant. Stačí, když dáte LIKE a do pokračování »

Soutěž o produkty Mamavis

Opět Vám přinášíme soutěž o oblíbené produkty Mamavis, které vznikly na základě zábalů pana Vincenze Priessnitze. Stačí, když dáte like a do komentáře a pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.