Soutěž Velikonoce s KPZ

Soutěž byla ukončena dne 12. 4. 2017.
Výherci jsou: Lenka Tománková, Tonda Pavelek, Mája Štenclová, Barbora Procházková a Tereza Ulbrichová.

POZOR POZOR, je tu velikonoční soutěž!

Vyrážíte s prvními velikonočními dny opět na kolo, procházky či si jdete zaběhat?
Máme pro vás 5 perfektních dárkových balíčků od VZP, které se vám můžou hodit.
Vyhrát jeden z nich můžete třeba vy.

Napište do středy 12. 4. 2017 koment: „Velikonoce s KPZ“. Ve čtvrtek 13. 4. 2017 vylosujeme
5 výherců.

Soutěž trvá od 10. 4. 2017 do 12. 4. 2017.

Komentář „Velikonoce s KPZ“ zašlete pod soutěžní post na facebookový profil KPZ do 12. 4. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jeden koment.
  2. Soutěž končí dne 12. 4. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 13. 4. 2017 ve 14.00 hod.

Soutěž ke Dni otců

Soutěž byla ukončena dne 18. 6. 2017. Výherci jsou: Lucie Diviš Vodičková, Daniela Hegerová a Lucie Dostálová. I tátové si zaslouží pokračování »

Slavíte den dětí?

Soutěž byla ukončena dne 1. 6. 2017. Výherci jsou: Pavla Adamcová, Irena Sekyrová a Markýsek Vomáčková. Přemýšlíte nad zajímavou a kreativní pokračování »

Soutěž o dárek pro maminku

Soutěž byla ukončena dne 14. 5. 2017. Výherci jsou: Marie Jankovská, Marcela Rojíčková a Helena Uhříková. Den matek se blíží! Souhlasíte s námi, že pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.