Vánoční soutěž s KPZ 52 výherců, 140 cen

soutěž

Vychutnejte si s Klubem pevného zdraví předvánoční atmosféru a soutěžte o 140 dárků.

Na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví probíhá od 4. 12. do 15. 12. 2017 vánoční soutěž o sportovní vybavení, doplňky stravy, sonický zubní kartáček, poukázky do fitness či na nákup zboží a mnoho dalších skvělých cen.

A jak na to?

Do soutěže se zapojíte tím, že:

1. dáte like soutěžnímu postu

2. napíšete komentář „Vánoce s KPZ“ pod soutěžní post.

Soutěžící, kteří splní výše uvedené podmínky, zařadíme do slosování soutěže.

18. 12. 2017 vylosujeme 52 výherců.

NA JAKÉ VÝHRY SE MŮŽETE TĚŠIT

KOMPLETNÍ PRAVIDLA SOUTĚŽE

PRAVIDLA soutěže „Vánoční soutěž s KPZ“ (dále jen „soutěž“)

Pořadatel a organizátor soutěže

Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky se sídlem: Orlická 4/2020, 130 00 Praha 3, IČO: 41197518, zřízená zákonem č. 551/1991 Sb., o Všeobecné zdravotní pojišťovně České republiky (dále též „Pořadatel“ nebo „VZP ČR“).

Název soutěže

Vánoční soutěž s KPZ

Místo konání soutěže

Soutěž probíhá na území České republiky prostřednictvím sociální sítě Facebook. Informace, podrobná pravidla a podmínky soutěže jsou uvedeny na webových stránkách Klubu pevného zdraví VZP ČR (dále jen „KPZ“) www.klubpevnehozdravi.cz.

Doba soutěže

Soutěž probíhá v termínu od 4. 12. 2017 do 15. 12. 2017 do 23.59 včetně.

Partneři soutěže

Podmínky účasti v soutěži

Účastníkem soutěže se může stát pouze fyzická osoba s doručovací adresou na území České republiky, která je pojištěncem Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky a členem KPZ, je registrována na sociální síti Facebook (www.facebook.com), má po celou dobu soutěže aktivní svůj facebookový účet a splní stanovená pravidla soutěže (dále jen „soutěžící“). Soutěžící se zavazují dodržovat veškerá pravidla použití sítě Facebook uvedená na www.facebook.com/terms.php. Soutěžící účastí v soutěži udělují souhlas se zpracováním svých osobních údajů.

V případě výhry je soutěžící povinen se prokázat číslem pojištěnce VZP ČR. Podmínkou účasti v soutěži je členství v KPZ. Pokud soutěžící dosud není členem KPZ, rychlou on-line přihlášku nalezne ZDE.

Pravidla soutěže a způsob určení vítězů

Soutěžící se do soutěže zapojí tím způsobem, že:

1. dá like soutěžnímu postu,

2. napíše komentář pod soutěžní post „Vánoce s KPZ“.

Soutěžící, kteří splní výše uvedené podmínky, zařadí Pořadatel do slosování.

Výherce a výhry v soutěži

Do soutěže je vloženo celkem 140 dárků, které jsou rozděleny do 52 výherních balíčků. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo určit obsah jednotlivých výherních balíčků dle svého vlastního uvážení.

Pro 52 výherních balíčků jsou určeny tyto dárky:

6x balíček od VZP

 • turistický batoh Crossroad SWING 25
 • trekové hole
 • krokoměr
 • fitness podložka PROfit
 • světla na kolo
 • cyklo brašna

5x kniha od Albatros media a.s.

 • J. K. Johansson – Laura
 • Olga Path Štiplová – Zmrzlina s příchutí záměru
 • Jiří W. Procházka & Klára Smolíková – Mrtvá šelma
 • Lisi Harrisonová – Monster High
 • Neal Barnard – Jídlo pro váš mozek

5x poukázka na měsíční členství v Contours

5x poukázka na nákup zboží značky LITEX

5x dárkový balíček od partnera Country Life

(dárkový balíček obsahuje sójový nápoj, 100% šťávu bio, ovocný příkrm, datlový sirup, pomazánku, křupavé müsli, klikvu, lískové ořechy a kuskus celozrnný)

5x dárek od partnera DETOA

 • 2x Magnetické dílky Krtek
 • 2x Magnetické puzzle ZOO
 • 1x Počítáme s krtkem

5x dárek od partnera Mamavis

 • balíček pro děti – dětský zábal na krk, dětský zábal na bříško, hrudník a kyčle, fixy na textil
 • balíček pro děti a maminku – dětský zábal na krk, zábal na krk pro dospělé
 • dětský zábal
 • hrníček
 • hrníček

1x dárek od partnera PHILIPS

Sonický kartáček Philips Sonicare for Teens a přístroj mezizubní hygieny AirFloss

5x dárkový balíček od partnera TEREZIA COMPANY

(dárkový balíček obsahuje vánoční balení Hlívy ústřičné, Rakytníčku a Reishi)

5x dárek od partnera Společenské hry

 • 1x společenská hra Aniččina jablíčka
 • 4x hlavolam Frustr8tor

​5x dárek od partnera Lion Sport

 • velká termotaška na jídlo, propiska
 • malá termotaška na jídlo, propiska
 • 3x balíček obsahující svačinový box, přívěsek na klíče s karabinou

Určení výherců a výher

Celkem bude v soutěži vylosováno 52 soutěžících, kteří splní všechny podmínky soutěže.

Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz 18. prosince 2017 nejpozději v 16.00 hod.

V případě, že výherce nebude reagovat do 31. ledna 2018 na zveřejněné informace o výhercích, jeho výhra bez náhrady propadá Pořadateli.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo podle svého uvážení určit způsob předání výhry, a to buď doručením výhercům prostřednictvím kurýrní služby, anebo osobním předáním. V případě, že Pořadatel určí osobní předání výhry, je příslušný výherce povinen takové Pořadatelovo rozhodnutí respektovat a v souladu s jeho pokyny odpovídajícím způsobem vyzvednout výhru, jinak na tuto ztrácí nárok a jeho výhra bez náhrady propadá Pořadateli.

Na regulérní průběh soutěže bude dohlížet Ing. Magdalena Fürbachová, odborná referentka marketingové komunikace VZP ČR.

Soutěžící nemá právo požadovat jakoukoli náhradu nákladů, které vynaloží v souvislosti se svou účastí v soutěži nebo s převzetím výhry na klientském pracovišti VZP ČR.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Aktivním zapojením do dané soutěže uděluji souhlas se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů za účelem ověření oprávněnosti účasti v předmětné soutěži.

Další důležité podmínky soutěže

Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně a bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání, soutěž zkrátit, odložit, přerušit nebo kompletně zrušit. Úplné aktuální znění pravidel soutěže bude vždy k dispozici v „Pravidlech soutěže“, která budou umístěna na webových stránkách Klubu pevného zdraví www.klubpevnehozdravi.cz.

Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo nahradit deklarovanou výhru výhrou obdobného typu.

Případné námitky k průběhu soutěže lze Pořadateli zaslat písemně prostřednictvím soukromé zprávy na sociální síti Facebook nebo na e-mailovou adresu soutez@klubpevnehozdravi.cz, a to do tří (3) pracovních dnů od ukončení soutěže. Na námitky podané později nebude brán zřetel.

Osoby nesplňující podmínky účasti v soutěži nebo jednající v rozporu s pravidly soutěže nebudou do soutěže zařazeny. Pokud se prokáže, že taková osoba se i přes shora uvedené stala výhercem, např. v důsledku duplicity facebookového účtu, nemá nárok na výhru.

Pořadatel si vyhrazuje právo bez udání důvodu vyloučit soutěžícího, jehož chování či facebookový profil vykazuje známky nekalého či podvodného jednání (např. duplicitní facebookový účet).

Pořadatel si dále vyhrazuje právo vyloučit z účasti v soutěži takového soutěžícího, jehož chování či facebookový profil odporuje pravidlům sociální sítě Facebook. V případě zjištění tohoto porušení či v případě podezření bude takový účet nahlášen jako podvodný a případné vydání výhry bude pozastaveno až do vyjádření správce či odpovědného pracovníka společnosti Facebook.

Pořadatel soutěže neručí za jakékoliv technické problémy v souvislosti s účastí v soutěži (především funkčnost sítě Facebook). Pořadatel dále neručí za doručení zprávy (komentáře), prostřednictvím které budou informováni výherci soutěže, a za doručení výhry zaslané prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb.

Tato soutěž není nikterak sponzorovaná, spravovaná nebo přidružená k elektronické sociální síti Facebook. Soutěžící je srozuměn s tím, že poskytuje své informace Pořadateli soutěže a nikoliv elektronické sociální síti Facebook.

VÝHERCI

Budou zveřejněni 18. prosince 2017 nejpozději v 16.00 hod. 

PARTNEŘI SOUTĚŽE


Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o dětské dřevěné hračky

Máme tu pro vás další soutěž, tentokrát o 3 dřevěné hračky. Odpovězte na otázku: Jakou výši slevy mohou využít členové KPZ u našeho partnera Detoa Albrechtice pokračování »

soutěž

Soutěž o balíček s kouzly

Soutěž byla ukončena dne 21. 11. 2017. Výherci  jsou: Veronika Skalková, Soňa Martínková a Jitka Kopuletá Svět kouzel a fantazie nepochybně nadchne každé dítě. Soutěžte pokračování »

soutěž

Soutěž na Světový den diabetu

Soutěž byla ukončena dne 14. 11. 2017. Výhrecem je Jiřina Chadtová. Víte, že je dnes Světový den diabetu? Připravili jsme si pro vás ke dnešnímu dni soutěž. Odpovězte na pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct