STOB – Stop obezitě, hubněte zdravě a natrvalo

Aktivity STOBu jsou spojeny se jménem PhDr. Ivy Málkové, která se již více než 30 let věnuje problematice obezity.

Podstatou je využívání metody kognitivně-behaviorální psychoterapie, která je uznávána za jednu z nejefektivnějších metod terapie obezity. Nevěnuje se pouze tomu, co jíst, ale jak převést teoretické vědomosti do praktického života a jak změnit své návyky. Neochuzuje o požitek z jídla, ale mění postupně nevhodné stravovací a pohybové návyky. Tato změna by měla vést k hubnutí s trvalým váhovým úbytkem a také zvýšit kvalitu života.

Pro členy Klubu pevného zdraví platí sleva 10 %, kterou můžete využít na:

Při objednání kurzu nebo semináře napište do poznámky: KPZkurzy

Při objednání produktů (knihy, brožury a DVD) napište do poznámky: slevavzp

Další informace najdete na www.stob.czwww.stobklub.cz.

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.