TEREZIA COMPANY s.r.o. – Zdraví prospěšné houby a rostliny

Ryze česká společnost je výrobcem přírodních doplňků stravy ze zdraví prospěšných hub a rostlin. Nejpoužívanějšími surovinami jsou hlíva ústřičná a rakytník řešetlákový, ale i další houby a rostliny. Využíváme celých surovin a ne pouhých extraktů. Jako výrobce máme dohled nad zpracováním surovin až ke konečnému zpracování výrobků. Příroda je naším nejlepším dodavatelem!

Členové KPZ získají slevu 15 % z běžných cen na nákup všech produktů v internetovém obchodě www.terezia.eu (pokud není uvedeno jinak), kde stačí v 1. kroku objednávky v nákupním košíku zadat slevový kód KPZ.  Sleva poté bude automaticky uplatněna. Slevu je možno získat i po předložení karty KPZ v provozovně na adrese Na Návrší 997/14, 141 00 Praha 4.

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.