Z boubelky modelkou u partnera KPZ

Partner Klubu pevného zdraví Štěpánka Procházková je akreditovaný výživový poradce a propagátor zdravého hubnutí bez doplňků stravy s odbornou praxí od roku 2006. Pomáhá svým klientům změnit životní styl a stravovací návyky a tím přispět k dosažení jejich vytyčeného cíle, ať už je jím redukce hmotnosti, přibrání svalové hmoty, zlepšení stravovacích návyků nebo zvýšení fyzické a psychické kondice.

Pro členy KPZ nabízí slevu 5 % na sestavení výživového programu na míru bez léků pouze z běžných potravin a slevu 20 % na nákup permanentky k ošetření radiofrekvenčním přístrojem bez bolesti a rekonvalescence.

Služby partnera KPZ jsou dostupné v České Třebové, Ústí nad Orlicí, Dvoře Králové, Litomyšli a Žamberku.

Rozsah služeb Štěpánky Procházkové si mohou zájemci vyzkoušet i na Dni otevřených dveří, který se koná 16. května 2016 v klubu Golf59, Litomyšl. V rámci programu bude představena práce výživového poradce, obličejová gymnastika proti vráskám, výživový poradce pohovoří o celiakii, zástupce VZP podá návštěvníkům informace k příspěvkům, které pojišťovna v letošním roce klientům poskytuje. Zájemci mohou vyzkoušet radiofrekvenční přístroj pro estetické úpravy těla a obličeje nebo si pořídit zvýhodněné dárkové poukazy pro sebe a své blízké. Akce se koná od 11 do 17.30 hodin.

Aktuálně je také spuštěno přihlašování do nových kurzů projektu Z boubelky modelkou. Pilotní projekt probíhal od ledna do dubna 2016 v Žamberku a slavnostně bude ukončen 14. května 2016 v 3D Fitness Žamberk. VZP věnuje všem účastnicím projektu drobnou pozornost, prvním třem úspěšným pak hodnotné ceny zaměřené na zdravý pohyb. Projekt bude pokračovat i v dalších místech Pardubického a Královéhradeckého kraje, vyplatí se proto sledovat stránky partnera KPZ a včas se přihlásit.

Příloha: plakát [JPG]