Pečujte o své zdraví a my vás odměníme! Staňte se členem Klubu pevného zdraví a získejte stálé výhody v podobě slev u smluvních partnerů VZP.

Přes deset let fungování, 1,5 milionu členů, stovky bonusů a slev – to je Klub pevného zdraví. Pro letošní rok jsme jeho členům připravili ještě atraktivnější bonusy a další zajímavé slevy u smluvních partnerů.

Výhody členů Klubu pevného zdraví

Členové našeho Klubu pevného zdraví mají stálé výhody v podobě bonusů a slev na služby a produkty u celé řady smluvních partnerů. Nabídku partnerských slev budeme v průběhu roku dále rozšiřovat a doplňovat dalšími výhodami pro podporu prevence a zdraví.

Pro využití slev u smluvních partnerů je potřeba při registraci požádat o slevovou kartu Klubu pevného zdraví.

Přehled slev:

Registrace do Klubu pevného zdraví

Pokud splňujete podmínky členství, stačí vyplnit on-line přihlášku:

On-line přihláška do Klubu pevného zdraví

Do 4 týdnů obdržíte poštou klubovou kartu opravňující k využívání slev u našich partnerů.