VZP nebude chybět ani letos na Sportmanii v Plzni

Nezapomenutelný sportovní zážitek letošního roku – Sportmanie Plzeň proběhne od 17. do 25. srpna 2024 v Amfiteátru u OC Plzeň Plaza.

VZP ji obohatí škálou zajímavých aktivit, které osloví nadšené sportovce i rodiny. Mimo jiné se veřejnost u našeho stánku dozví, jak správně ošetřit menší úrazy, které se sportu nevyhýbají.

Velcí i malí návštěvníci akce se tak mohou těšit na aktivní zapojení do nejrůznějších sportovních činností pod odborným dohledem trenérů a sportovců klubů z Plzně a Plzeňského kraje na desítkách stanovišť. V roce konání olympijských her v Paříži nebudou chybět ani olympijské sporty. Stanoviště budou každé tři dny obměněna a dětští sportovci do 15 let na nich (po splnění úkolů) mohou sbírat zlaté, stříbrné a bronzové medaile.

Sportmanie letos nabídne i kulturní zážitky. Na programu jsou koncerty, divadelní inscenace, představení ZOO nebo botanické zahrady Plzeň. Fanoušky sportu určitě potěší autogramiáda badmintonistů, kteří se zúčastnili olympijských her, reprezentantů HC Škoda Plzeň nebo házenkářů TALENT PLZEŇ. Nebude chybět ani slosování o dresy sportovních klubů Viktorie Plzeň a HC Škoda. V plánu je i ocenění sportovců, kteří se zapojili do Olympiády dětí a mládeže.

Více informací naleznete na webu akce, kde najdete i kompletní program.

cyklisti

ČEZ Lipno Sport Festival 2024

I letos je VZP partnerem akce ČEZ Lipno Sport Festival, který se uskuteční od 16. do 25. srpna. Festival přivítá řadu sportovních hvězd a nabídne bohatý program pro všechny věkové kategorie. Přehled všech závodů a doprovodných akcí najdete

FOKUS optik vyšetření zraku