Akademie zdraví s VZP

Ve spolupráci s Nemocnicí České Budějovice, a.s., a Klubem Aktiv vás zveme na cyklus pěti přednášek z oblasti zdravého životního stylu a prevence.

Občanský spolek Klub Aktiv, z.s., sdružuje občany starší 50 let a invalidní občany starší 18 let, kteří se aktivně zapojují do vzdělávacích, společenských, sportovních a kulturních akcí.

Těšit se můžete na odborné informace i praktické rady od lékařů a dalších odborníků z nemocnice. Přednášky se uskuteční vždy v čase od 14.00 do 15.30 hodin na téma:

• 31. 10. – Prarodiče „hlídají“: Nepředvídatelné situace/Co dělat, když…
  • 7. 11. – Kvalitní život po ortopedických operacích
  • 22. 11. – Dejte si své zdraví do souvislostí
  • 28. 11. – Doplňky stravy
  • 5. 12. – Vaše strava budiž vaším lékem

Zástupci VZP vás seznámí s preventivními programy, s partnery Klubu pevného zdraví a zodpoví vám dotazy z oblasti veřejného pojištění.

Přijďte do Jihočeské vědecké knihovny v Českých Budějovicích dozvědět se něco více o péči o své zdraví. Vstupné je zdarma.

FOKUS optik vyšetření zraku

Měření zraku zdarma pro pojištěnce VZP

Od 1. března 2024 si mohou pojištěnci Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR starší 15 let nechat změřit zrak zcela zdarma ve všech optikách FOKUS. Pro vyšší komfort je možné si vyšetření zraku rezervovat

cyklisti