Ryze česká komerční pojišťovna PVZP nabízí široké spektrum cestovních pojištění se slevou 20 až 30 % pro členy KPZ

Pojišťovna VZP, a.s., (PVZP) je univerzální neživotní pojišťovna. Poskytuje cestovní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti občanů, podnikatelů, zdravotnických zařízení, pojištění profesní odpovědnosti a majetku lékařů a farmaceutů, pojištění běžné občanské odpovědnosti, úrazové pojištění, komerční zdravotní pojištění cizinců a další pojistné produkty.

Cestovní pojištění COVID ALLRISK

Pokud se chystáte na cesty, nespoléhejte na to, že se vám přece nemůže nic stát. Cestovní pojištění od PVZP existuje v několika balíčcích, podle toho, jak vysokou míru rizika chcete pojistit. V nejširším balíčku kryje nejen všechna rizika spojená s cestováním jako rozbité koleno, ale také všechna rizika spojená s nákazou koronavirem, včetně hospitalizace, léčby nebo karantény nařízené v zahraničí. Na pojištění je 20 % sleva pro všechny pojištěnce VZP ČR a 30 % sleva pro členy Klubu pevného zdraví. 10% slevu získáte automaticky při sjednání online. Slevy nelze sčítat.

PVZP cestovní pojisteni

Chci vědět víc o cestovním pojištění

Cestovní pojištění Český turista na cesty po Česku

Každý, kdo vyráží na cesty, by měl myslet na zadní vrátka, a to nejen při zahraničních cestách. Nepříjemná situace může zkazit dovolenou i na výletě na kole v Krkonoších, na túře v Českém ráji nebo při kempování u Berounky. PVZP nabízí možnost sjednání cestovního pojištění Český turista, které se o vás i vaše nejbližší při cestování po Česku postará. Pojištění s sebou nese celou řadu vychytávek, jako je cykloasistence, svoz z místa nehody, pojištění osobních věcí včetně elektroniky, pojištění zapůjčeného sportovního vybavení nebo třeba služby poradenství s lékařem na telefonu. Postará se o vás až do vzdálenosti 50 kilometrů od našich hranic. Na pojištění poskytujeme slevu 20 % pro všechny pojištěnce VZP ČR, 25 % pro členy Klubu českých turistů (po předložení platné legitimace) a 30 % pro členy Klubu pevného zdraví. Slevy nelze sčítat.

PVZP cestovní pojisteni

Chci pojištění Český turista