ČEZ Lipno Sport Festival

ČEZ Lipno Sport Festival se letos uskuteční již podvanácté. Největší sportovní festival v Česku se uskuteční od pátku 11. 8. až do neděle 20. 8. Několik dní plných sportu na pláži v Lipně nad Vltavou je skvělou příležitostí vyzkoušet nové disciplíny a objevit i netradiční sporty. Jedná se o akci, která je pořádána Kateřinou Neumannovou a je zaměřena hlavně na sport a podporu sportu nejen u malých a dospívajících dětí, ale i u dospělých návštěvníků. Budete si moci vyzkoušet desítky tradičních i novodobých sportovních disciplín, vidět známé tváře sportovního i kulturního světa a s nimi si zacvičit, zaběhat, zatančit nebo jen tak popovídat v relax zóně.

Pokud jste klienty VZP ČR a rádi byste se zúčastnili Lipenského půlmaratonu nebo závodu ČEZ kolem Lipna, napište nám o zvýhodněné startovné ve výši 25 % na vzpruha@vzp.cz. Na Váš e-mail vám poté zašleme slevový kód. Součástí letošního ročníku bude 12. srpna možnost nechat si zcela zdarma vyšetřit svá znaménka.

Během programu si můžete nechat také změřit zrak zdarma u našeho partnera FOKUS optik ve dnech 15.8.–18.8. 2023. Kromě toho můžete v optikách FOKUS využít slevy pro členy Klubu pevného zdraví, a to až 35 % na kompletní dioptrické brýle nebo 5% slevu nad rámec aktuálně platné nabídky na sluneční brýle.

FOKUS optik vyšetření zraku

Měření zraku zdarma pro pojištěnce VZP

Od 1. března 2024 si mohou pojištěnci Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR starší 15 let nechat změřit zrak zcela zdarma ve všech optikách FOKUS. Pro vyšší komfort je možné si vyšetření zraku rezervovat

zdravi_