Co dokáží sonické elektrické kartáčky

Philips Sonicare je odborníky nejvíce doporučovanou značkou elektrických zubních kartáčků v ČR. A my jsme velice rádi, že je partnerem Klubu pevného zdraví. Rádi bychom vám dnes přiblížili, jak funguji sonické elektrické kartáčky, a díky čemu jsou lepší než běžné zubní kartáčky. Pokud se rozhodnete pro koupi sonického elektrického kartáčku, s Klubem pevného zdraví máte 15 % slevu.

Tihle machři fungují na principu vysokofrekvenčního stíravého pohybu, efektivně, přesto zlehka, tančí po ploškách zubů a dásní a to rychlostí až 31 000 stěrů za minutu! Skvěle tak kombinují výkonnost v čištění a zároveň šetrnost k zubům a dásním. Na sonické elektrické kartáčky nemusíte vyvíjet velký tlak a i tak veškerou práci odvedou za vás.

Během stíravých pohybů navíc vytvářejí i takzvanou dynamickou vlnu, která rozpohybuje molekuly vody spolu se zubní pastou a slinami a přivádí tak kyslík i do mezizubních prostor a do dásňového žlábku, kde sídlí velké množství bakterií.

Tip: Podívejte se na krátké video o tom, jak funguje sonická technologie u kartáčku Philips Sonicare?

Dásně mohou být opravdu spokojené – první kartáček řady Philips Sonicare byl totiž vyvinut na základě požadavků Americké parodontologické akademie tak, aby dokázal perfektně odstranit bakteriální povlak, a přitom obnovit zanícené tkáně a zpevnit dásně. A svou kvalitu si drží stále, nejnovější kartáček Philips Sonicare DiamondClean se stal v roce 2016 vítězem nezávislého dTestu v kategorii elektrických zubních kartáčků. Sonický kartáček umí odstranit až 7x více zubního plaku a dokáže zbavit vaše zuby pigmentových skvrn od kávy, čaje, vína nebo cigaret o 100 % lépe než obyčejný zubní kartáček. Kondici vašich dásní zlepší už během pouhých 2 týdnů.

Tip: Podívejte se na krátké video, které názorně ukazuje rozdíly mezi klasickým a sonickým kartáčkem.

Děkujeme společnosti Philips za poskytnutí podkladů pro článek.

prolezacka lanova deti

VZP se účastní Sportmanie Plzeň

Od soboty 20. srpna do neděle 28. srpna 2022 bude probíhat ve Škoda sport parku v Plzni akce s názvem Sportmanie Plzeň. Po celý týden se tak můžete těšit na desítky sportovních stanovišť, soutěže, unikátní suvenýry a pestrý doprovodný

hraní her, společenské hry