Dětský den v ústeckém Dopravním podniku

V sobotu 17. června od 9 do 15 hodin vás Dopravní podnik zve na Den dětí do všebořické vozovny, konečná linek 54 a 56.

Pro děti bude připraveno velké množství soutěží a atrakcí. U příležitosti oslav 20. výročí vzniku Dopravního podniku Ústí nad Labem se návštěvníci mohou zúčastnit křestu autobusů, prohlédnout si vozový park a zázemí. Svou práci předvedou hasiči, psovodi s policejními psy či záchranáři. Nebude chybět BESIP či dětské dopravní hřiště. Na této akci budou i zástupci Všeobecné zdravotní pojišťovny, kteří zájemcům mj. nabídnou informace o příspěvcích pro klienty nebo o Klubu pevného zdraví.

FOKUS optik vyšetření zraku

Měření zraku zdarma pro pojištěnce VZP

Od 1. března 2024 si mohou pojištěnci Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR starší 15 let nechat změřit zrak zcela zdarma ve všech optikách FOKUS. Pro vyšší komfort je možné si vyšetření zraku rezervovat

cyklisti