Hledání pokladu na Stříbrném rybníku

Areál kempu Stříbrný rybník v Hradci Králové bude v sobotu 21. května patřit hlavně dětem. K nadcházející oslavě jejich svátku jsou od 14 do 18 hodin připraveny soutěže, atrakce a zábavný doprovodný program pro celou rodinu. Devátý ročník zábavného odpoledne nese podtitul Mámo, táto, budeme si spolu hrát.

Na mnoha stanovištích budou probíhat sportovní, dovednostní, vědomostní, výtvarné hry a soutěže. Nasbírané body mohou děti vyměnit za projížďku na koni, kolotoč, trampolínu, skákací hrad a další atrakce nebo si vybrat některou z připravených cen.

V rámci doprovodného programu se představí vrtulník letecké záchranné služby, k vidění budou pěvecká a taneční vystoupení, klauniáda nebo autogramiáda extraligových hokejistů týmu Mountfield Hradec Králové.

VZP ČR se připojí zajištěním zajímavých soutěží pro děti se zaměřením na zručnost. Pro všechny návštěvníky akce pak nabídne bezplatné měření tělesných hodnot včetně konzultace s výživovou poradkyní Janou Vavřinkovou, partnerem KPZ, ze společnosti Nutristyl. Asociace studentů medicíny představí oblíbenou nemocnici pro medvídky.