Hormonální jógová terapie pro ženy se slevou

Trápí vás hormonální změny a obtíže s nimi spojené? Vyzkoušejte hormonální jógu s Yvonou Švecovou, předložte členskou kartu Klubu pevného zdraví a ušetřete 15 %.

Hormonální jóga dle Dinah Rodrigues je účinnou terapií při menopauze a hormonální nerovnováze. Pomáhá také při potížích s polycystickými vaječníky, při neplodnosti, inkontinenci či nepravidelné menstruaci. Cvičením dokážete znovu aktivovat svůj hormonální systém, zvýšit hladinu ženských hormonů a tím naprosto přirozenou cestou ozdravit své tělo a zpomalit proces stárnutí.

Cvičit je potřeba pravidelně, nejlépe 30 minut 3–4x týdně. Nechcete-li docházet na společné lekce, jsou vhodnou volbou semináře, na nichž se naučíte sestavu jógy tak, abyste ji pak mohla samostatně cvičit doma.

15% sleva pro členky KPZ se vztahuje na veškeré poskytované služby.

Více se dozvíte na www.joga-hormonalni.cz.