Našim klientům přinášíme stále nové výhody. Nyní mohou získat příspěvek až 5 000 Kč na onkologické vyšetření.

Staňte se i vy klientem největší zdravotní pojišťovny v ČR a využijte benefity, které nabízíme. Letos mohou klienti VZP vybírat z více než 60 benefitů pro celou rodinu, které se během roku rozšířily i o speciální očkovací programy, preventivní vyšetření rakoviny prostaty nebo příspěvek na onkologické vyšetření.

Pojištěnci VZP ve věku od 35 let mohou využít příspěvek až 5 000 korun na balíček preventivních onkologických vyšetření ve vybrané síti zdravotnických zařízení. Díky onkologickému vyšetření můžete mít jistotu, že nemáte zhoubné nádorové onemocnění v diagnostikovatelném stadiu.

O příspěvek lze žádat nejpozději do 30. 11. 2016 nebo do vyčerpání stanoveného limitu pro prvních 10 000 pojištěnců. Jednou z podmínek je členství v Klubu pevného zdraví.

Podrobné informace o příspěvku najdete ZDE.

zdrava_strava_

Jihočeský festival zdraví v Třeboni

V sobotu 22. září se na Masarykově náměstí v Třeboni uskuteční již sedmý ročník Jihočeského festivalu zdraví. Každý rok je festival věnován jinému tématu. Letos má podtitul „Hlava – Mozek – Rozum“.

běh

Rozhledny v pohybu za účasti VZP

Všeobecná zdravotní pojišťovna, jako partner akce, vás zve na seriál běhů Rozhledny v pohybu. Jedná se o 5 různých závodů v okolí rozhleden. Každý závod bude zahrnovat 3 dílčí běhy – kratší běh do vrchu s