Nechte si zdarma změřit zrak i periferní vidění v Erste Optik

Partner Klubu pevného zdraví První optika pro vás připravil měření zraku zdarma v příjemném prostředí pobočky Erste Optik ve Štefánikově ulici 52, Praha 5.

Nutností je objednat se předem, aby byl vyhrazen dostatečný časový prostor. Kontakty pro objednání: tel. č. 603 193 823, info@ersteoptik.cz.

Údaje o výsledcích měření, vašich potřebách a požadavcích budou předány na pobočku První optiky, kterou si sami vyberete pro nákup brýlí za výhodné ceny. Zde vám také s výběrem obrouček i vhodných dioptrických skel poradí a poskytnou zdarma servis brýlí, které již nosíte.

Sleva 30 % na nákup brýlí se vztahuje na pobočky První optiky s výjimkou pobočky Erste optik.

zdrava_strava_

Jihočeský festival zdraví v Třeboni

V sobotu 22. září se na Masarykově náměstí v Třeboni uskuteční již sedmý ročník Jihočeského festivalu zdraví. Každý rok je festival věnován jinému tématu. Letos má podtitul „Hlava – Mozek – Rozum“.

běh

Rozhledny v pohybu za účasti VZP

Všeobecná zdravotní pojišťovna, jako partner akce, vás zve na seriál běhů Rozhledny v pohybu. Jedná se o 5 různých závodů v okolí rozhleden. Každý závod bude zahrnovat 3 dílčí běhy – kratší běh do vrchu s