Nenechte si ujít klubové výhody

Věděli jste, že díky členství v Klubu pevného zdraví může každý pojištěnec VZP využít řadu výhod?

Klubové výhody

• Příspěvky z fondu prevence VZP ČR
  • Příspěvky na speciální očkovací programy
  • Zajímavé slevy na produkty a služby u smluvních partnerů KPZ
  • Newslettery s aktuálními informacemi o novinkách
  • Speciální slevy a nabídky

Jak se stát členem klubu?

Registrujte se přes jednoduchou on-line přihlášku nebo navštivte kteroukoli pobočku VZP a začněte využívat všechny klubové výhody.

Chcete čerpat slevy pro členy klubu? Žádejte o klubovou kartu!

Není nic jednoduššího. Můžete si o ni zažádat při vaší on-line registraci a do 30 pracovních dnů ji zašleme poštou, nebo ji získáte ihned na pobočce VZP.

Máte-li už svou klubovou kartu

V tom případě vám nic nebrání užít si nákupy s klubovými slevami. Přehled všech slev najdete ZDE. Pro jejich uplatnění vám poslouží klubová karta. V současné době má klub dva typy karet. Oba mají stejnou funkci i platnost.

DER Touristik letní dovolená

Letní dovolená – odpočinek pro tělo i duši

Letní měsíce se kvapem blíží a s nimi i čas, kdy statisíce Čechů vyrazí k moři. Češi jsou jako vnitrozemský národ pověstní tím, že alespoň týden v roce chtějí strávit na pláži a užívat si všeho, co