Nutriční terapeutka a instruktorka Nordic walkingu v Klubu pevného zdraví

Využijte slevy 20 % na konzultace výživové poradkyně a instruktorky Nordic walkingu Šárky Míškové, nové partnerky Klubu pevného zdraví.

Chcete zhubnout a dostat se do formy? Kombinací správného jídelníčku a zdravého pohybu toho docílíte, ale chcete-li k tomu přistoupit opravdu zodpovědně, nechejte si poradit od odborníka. Nová partnerka Klubu pevného zdraví, výživová poradkyně Šárka Míšková, vám nejen sestaví jídelníček na míru, ale také vás naučí správné technice Nordic walkingu. Členové Klubu pevného zdraví, kteří se prokážou klubovou kartou, mohou navíc čerpat slevu ve výši 20 %. Služeb Šárky Míškové můžete využít na adrese Adamovská 1/803 na Praze 4.

Více informací získáte na internetových stránkách www.uspesnystyl.cz, na e-mailu miskova@uspesnystyl.cz nebo na telefonním čísle 721 266 776.

Bc. Eliška Marková
Odborná referentka marketingu a komunikace

FOKUS optik vyšetření zraku

Měření zraku zdarma pro pojištěnce VZP