Oblastní kolo boxu v Ústí nad Labem

Univerzitní sportovní klub pořádá v sobotu 26. března od 13 hodin ve sportovní hale ústecké Univerzity J. E. Purkyně, v ulici České mládeže 8, oblastní kolo Severočeské oblasti v boxu.

Univerzitní sportovní klub – UNI SPORT CLUB, je mladý, dynamický, sportovní klub, který je partnerem Klubu pevného zdraví. Naši pojištěnci mohou čerpat slevu 30 % na měsíční či půlroční tréninky. Vítáni jsou i ti, kteří si chtějí jen kondičně zatrénovat, získat lepší kondici a poznat základy tohoto sportu. Více se dozvíte na www.unisportclub.cz.

V sobotu se na akci potkáte i s naší pojišťovnou - změříme vám krevní tlak nebo obsah tuku v těle a podáme vám informace o preventivních programech či o partnerech Klubu pevného zdraví, u kterých můžete získat slevu.