Plánujete dovolenou a přemýšlíte, jak nezatížit rodinný rozpočet?

S VZP můžete získat více hned několikrát – využít speciální příspěvek na cestovní očkování, ušetřit na cestovním pojištění i vaší dovolené.

1. Až 1 000 korun na očkování na cesty do zahraničí v balíčku Cestovatel

V březnu spustila VZP další speciální očkovací program pro klienty VZP, kteří plánují exotickou dovolenou. Právě pro ty je určen příspěvek až 1 000 korun na očkování na cesty do zahraničí v balíčku Cestovatel. Speciální očkovací program mohou využít děti i dospělí bez omezení věku na očkovací látku proti vzteklině, japonské encefalitidě, břišnímu tyfu, žluté zimnici či choleře. Čtyřčlenná rodina může jen za očkování ušetřit až 4 000 korun.

2. Sleva až 15 % z ceny zájezdů od Exim tours, Alexandria a Blue Style.

Díky Klubu pevného zdraví můžete ušetřit i za letní dovolenou do vaší oblíbené destinace. Díky skvělým slevám pořídíte zájezd do vaší oblíbené destinace pro celou rodinu i o několik tisíc korun levněji. Členové klubu mohou zaplatit až o 15 % méně z ceny zájezdu, a to po celý rok. Vybírat můžete rovnou od tří nejvýznamnějších cestovních kanceláří – Exim tours, Alexandria a nově také u cestovní kanceláře Blue Style.

3. Sleva 30 % na cestovní pojištění od Pojišťovny VZP

Nezapomeňte, že cestovní pojištění by také mělo být součástí vaší cesty. Členové klubu získají u  Pojišťovny VZP, a.s., 30% slevu, pokud si své cestovní pojištění sjednají na kterékoliv pobočce VZP.

4. Až 500 Kč na vyšetření kožních znamének

S přibývajícím sluníčkem nezapomeňte ani na vyšetření kožních znamének, na které vám VZP rovněž přispěje až 500 korun.

Proto:

Nenechte si ujít skvělé výhody a slevy a přihlaste se i vy do Klubu pevného zdraví. Stačí vyplnit jednoduchou on-line přihlášku z pohodlí vašeho domova nebo navštívit kteroukoli pobočku VZP.

zena_

Návštěva domova české kosmetiky

Nedávno jsme měli možnost navštívit kouzelné místo, kde se vyrábí více než 200 druhů kosmetických přípravků na bázi přírodních látek pro domácí i profesionální péči. Jedná se o českou značku,

zena_