Valentýnská soutěž již brzy!

Soutěžte s námi o hodnotný dar na naší FB stránce Klubu pevného zdraví ve dnech 13.–14. 2. 2019.

Soutěžit můžete o dvojbalení sonických elektrických kartáčků Philips Sonicare ProtectiveClean. Dopřejte sobě i své lásce krásně bílé zuby. Dárek do soutěže věnoval partner Klubu pevného zdraví Philips Sonicare.

Pokud nevyhrajete, nezoufejte, i tak máme pro vás slevu 15 % na produkty značky Philips Sonicare. Slevu můžete využít prostřednictvím Klubu pevného zdraví.

Něco málo o Philips Sonicare

Sonické zubní kartáčky Philips Sonicare fungují na principu vysokofrekvenčního stíravého pohybu, kdy vysokou frekvencí rozruší a setřou zubní plak podél linie dásní. Vykonají až 31 000 stěrů za minutu a díky dynamické vlně pročistí těžko přístupná místa dásňového žlábku a mezizubních prostor. Na sonické kartáčky byste neměli při používání vyvíjet velký tlak. Model ProtectiveClean 5100 vám případný nadměrný tlak ohlídá tlakovým senzorem. Disponuje třemi režimy: Clean pro kvalitní čištění, White pro lepší odstranění pigmentací, a Gum Care pro jemnou masáž dásní.

Příliš velký tlak?

Nemusíte si všimnout, že na zuby při čištění příliš tlačíte, ale váš kartáček ano. Pokud začnete na dásně vyvíjet příliš velký tlak, kartáček začne vydávat pulzující zvuk jako připomínku, že máte tlak zmírnit.

Bezpečný a šetrný

Můžete si být jisti, že vám zubní kartáček zajistí při čištění pocit bezpečí: naše sonická technologie je vhodná pro použití s rovnátky, výplněmi, korunkami a fazetami, předchází tvorbě zubního kazu a zlepšuje zdraví dásní.

Připomínka výměny hlavic

Všechny hlavice kartáčku se časem opotřebují. Ale naše technologie BrushSync sleduje, jak dlouho jste hlavici používali a jak silně jste na kartáček tlačili. Když je čas hlavici vyměnit, upozorní vás krátké pípnutí a světelná kontrolka na těle kartáčku. Díky tomu si můžete být jisti, že hlavice odvádí dobrou práci.

Dopřejte svým ústům s Philips Sonicare ProtectiveClean něco navíc!