Využijte služeb Centra Na Fialce v Říčanech

Centrum Na Fialce v Říčanech je to správné místo, kde si každý vybere svou oblíbenou aktivitu a snadno se dostane do kondice. Partner Klubu pevného zdraví nabízí 15% slevu na skupinová cvičení a také plavání.

Centrum Na Fialce je multifunkčním zařízením, ve kterém si najde své každý člen rodiny. Na www.nafialce.cz naleznete nabídku zajímavých kurzů a kroužků pro děti i dospělé. Můžete zde navštívit regenerační centrum a využít širokou škálu masáží a dalších relaxačních procedur.  Nové síly pak můžete načerpat při sledování filmu v místním kině. Přijďte si užít příjemný den a pohodová atmosféra na vás dýchne již při vstupu do recepce centra.

Dovolujeme si upozornit na změnu otevírací doby centra a bazénu. Z technických důvodů bude od 1. 7. do 10. 7. zavřeno. Od 11. 7. bude centrum otevřeno v klasickém provozu.

Prosíme ale pozor! Od 24. 6. do 4. 9. bude probíhat rekonstrukce keramického obkladu plaveckého bazénu, tudíž bude bazén po tuto dobu nepřístupný. Ostatní služby vám budou k dispozici v běžném provozu.

FOKUS optik vyšetření zraku

Měření zraku zdarma pro pojištěnce VZP

Od 1. března 2024 si mohou pojištěnci Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR starší 15 let nechat změřit zrak zcela zdarma ve všech optikách FOKUS. Pro vyšší komfort je možné si vyšetření zraku rezervovat

cyklisti