Contours Praha Anděl

Sleva pro členy KPZ: 15 %

Popis slevy

contours

Chcete se cítit dobře, být fit, zpevnit se či zhubnout?

Přijďte si zacvičit do Contours - největší sítě fitness clubů pro ženy v ČR. Již od roku 2008 jsme pomohli více než desítkám tisícům žen, aby se cítily lépe, byly více sebevědomé a s radostí podpoříme také vás!

Udělejte si čas na sebe, odreagujte se a mějte dobrý pocit ze skutečných změn. Základem je efektivní kruhový trénink Contours pod dohledem trenérky, doplněný o speciální vedené lekce, možnost individuálních plánů a dalších členských bonusů.

Pro členy Klubu pevného zdraví jsme připravili tyto speciální výhody:

• týdenní členství zdarma (na první návštěvu je potřeba se objednat)
  • slevu 10 % na 3měsíční členství (navíc získáte speciální tréninkový plán na doma)
  • slevu 15 % na 6měsíční 12měsíční členství.

Výhody získáte předložením karty Klubu pevného zdraví na clubových pobočkách. Poskytnutou slevu není možné kombinovat nebo sčítat s dalšími slevami, případně je kumulovat v rámci dalších marketingových akcí společnosti Contours.

Více informací naleznete na www.contours.cz.