BENU Česká republika s.r.o. – Preventivní programy

Adresa: vybrané Lékárny s prevencí či Centra prevence s poradenstvím, po celé České republice

E-mail: info@benu.cz
Web: https://www.benuprevence.cz/

Sleva pro členy KPZ: Zvýhodněná cena konzultace, případně druhá konzultace zdarma

Popis slevy

BENUBENU v Lékárnách s prevencí či Centrech prevence s poradenstvím nabízí konzultace zaměřené na prevenci. V jejich rámci si můžete:

• ověřit Vaše orientační hodnoty cukru, cholesterolu či kyseliny močové v krvi, a to z její jediné kapičky odebrané z prstu,
  • nebo můžete přijít na konzultaci do Centra prevence s poradenstvím, kde Vám v rámci 30minutové konzultace lékárník změří orientační hodnoty glykovaného hemoglobinu, lipidového panelu či CRP a doporučí další postup,
  • v centrech také testujeme paměť či poradíme se správným užíváním Vašeho léku ve formě inhalátoru.

Jednotlivé konzultace poskytujeme v konzultačních dnech pouze ve vybraných Lékárnách s prevencí či Centrech prevence s poradenstvím po celé České republice, jejichž seznam a další informace najdete na www.benuprevence.cz.

Členům Klubu pevného zdraví jsou konzultace všech preventivních programů poskytovány za zvýhodněné ceny platné pro členy programu BENU PLUS. Navíc je možné členům Klubu pevného zdraví v případě jejich zájmu jednorázově poskytnout druhou konzultaci v rámci jimi zvoleného preventivního programu ZDARMA.

Zvýhodněnou cenu konzultace, případně konzultaci zdarma, získáte v lékárně po předložení členské karty Klubu pevného zdraví.