České centrum tradiční čínské medicíny s.r.o.

Adresa: Jeremenkova 1211/40b, Olomouc

E-mail: info@ctcm.eu
Web: https://www.ctcm.eu/

Sleva pro členy KPZ: 10 %

Popis slevy

České centrum tradiční čínské medicíny

Lékaři pracující v tomto centru a samotní zakladatelé centra mají dlouholeté, a především po generace předávané zkušenosti s tradiční čínskou medicínou.  Jejich působení v nejvyšších státních orgánech tradiční čínské medicíny v Číně, pořádání různých seminářů, školení po celém světě a rozsáhlá publikační činnost, jsou toho jasným důkazem. Hlavním cílem bylo vybudovat centrum, které splní a dlouhodobě uspokojí vysokou poptávku široké veřejnosti, která projevila zájem o tradiční čínskou medicínu. Centrum tradiční čínské medicíny slouží jako doplněk, případně alternativa k existující západní léčbě. Základem je ale prevence. Nemoc je chápána jako proces, jehož kořínky lze vystopovat daleko před tím, než opravdu propukne jeho závažná fáze. Díky vysoké poptávce široké veřejnosti po tradiční čínské medicíně organizuje naše centrum také různé semináře, školení a výuku, které jsou zaměřené na procvičování tradiční čínské medicíny, což zároveň slouží k šíření historie a tradice tohoto umění.

Partner nabízí pro členy Klubu pevného zdraví:

• 10 % sleva na vstupní lékařskou prohlídku a první lékařskou proceduru + doporučené přírodní bylinky v oblasti TCM
  • 5% sleva na další léčebné metody

Sleva bude poskytnuta v kamenné prodejně po předložení kartičky pojištěnce a karty člena Klubu pevného zdraví.