DMA Praha - Kompenzační pomůcky

Adresa: Krajanská 339/4, Praha 4

E-mail: eshop@dmapraha.cz
Web: https://www.dmapraha.cz/prodej-kompenzacnich-pomucek_k500/

Sleva pro členy KPZ: Kompenzační pomůcky s 10% slevou na veškerý sortiment e-shopu.

Popis slevy

DMA Praha s.r.o. nabízí kompletní sortiment kompenzačních pomůcek, které Vám pomohou zlepšit kvalitu života, zmírnit handicap a usnadní návrat do společnosti. Zároveň jsou důležitou součástí prevence proti možným komplikacím, a lze tak díky nim předejít pádům s následkem úrazu nebo vzniku proleženin. Prioritou firmy je naprostá spokojenost zákazníků, proto se snaží nabídnout spolehlivé a funkční pomůcky s originálním a moderním designem. Díky dlouhodobé zkušenosti a kreativitě svých pracovníků přináší stále nové inovace, pokrok a rychlý servis.

Jak čerpat nabídku:​

1. Zkopírujte kód „KPZ10“ a vyberte si zboží na www.dmapraha.cz/prodej-kompenzacnich-pomucek_k500/.  Sleva se vztahuje na veškerý sortiment.
  2. V nákupním košíku vložte kód do pole “Slevový kód” a sleva se vám automaticky odečte..

Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi ani slevovými kódy.