FOKUS optik

Telefon: neuvedeno
E-mail: info@fokusoptik.cz
Web: https://fokusoptik.cz/

Sleva pro členy KPZ: 35 % na kompletní dioptrické brýle, extra 5 % na sluneční brýle

Popis slevy

FOKUS Optik

S FOKUS optik šetříte díky výhodám, které vám nabízíme. Po předložení členské karty Klubu pevného zdraví získáte:

• slevu 35 % na kompletní dioptrické brýle (obruba + skla)
  • extra slevu 5 % nad rámec aktuálně platné nabídky na sluneční brýle
  • vyšetření zraku zdarma (od věku 15 let) během dubna a září 2024 ve všech provozovnách FOKUS optik – rezervujte si svůj termín

Prevence zraku je důležitá. Až 90 % informací je zprostředkovaných právě pomocí našeho zraku. Ve FOKUS optik si můžete vybrat ze širokého sortimentu brýlových obrub privátní značky OKKO nebo z obrub světových značek.

Zrak je potřeba chránit také venku před škodlivým UV A a UV B zářením. V optikách FOKUS si můžete vybrat z nových kolekcí slunečních brýlí a vybavit se tak na ostré letní paprsky.

Ve FOKUS optik si zakládáme na odbornosti prověřené časem a individuálním přístupem, při kterém pro vás najdeme ideální řešení. S více než 75letou historií a desítkami optik po celé České republice nabízíme zkušenosti, odbornost a individuální péči. O důležitosti prevence zraku a proč byste měli brýle koupit v optice nikoli v běžném obchodě se více dozvíte zde.