INDIANA s.r.o.

Adresa: Slevu lze uplatnit v e-shopu po zadání slevového kódu,

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedeno
Web: https://www.jerky-shop.cz

Sleva pro členy KPZ: 20 % na nezlevněné produkty

Popis slevy

Nový partner Klubu pevného zdraví poskytne členům slevu 20 % na nezlevněné produkty.

Partner nabízí celou řadu výrobků, jako je sušené maso, oříšky, proteinové tyčinky a sušenky. Například Indiana Jerky jsou tence nakrájené plátky libového masa, dále marinované, sušené a zauzené kouřem z bukového dřeva. Sušení je jeden z nejstarších způsobů úpravy jídla pro dlouhodobé skladování. Jerky obsahuje obrovské množství bílkovin, minimum sacharidů a má nízký obsah kalorií a tuku (100g sušeného masa odpovídá až 300g syrového masa – se všemi prospěšnými nutričními hodnotami. I malý kousek tak obsahuje pořádný kus energie). Partner nabízí i produkty pro vegany.

Slevu 20 % získáte po zadání slevového kódu VZP20 při nákupu v eshopu: Indiana Jerky Shop - Kolik masa usušíš, tolikrát jsi náčelníkem (jerky-shop.cz).