Philips Sonicare

Adresa: Slevu lze uplatnit v e-shopu, po zadání slevového kódu,

E-mail: neuvedeno
Web: https://www.philips.cz/c-m-pe/elektricke-zubni-kartacky/latest

Sleva pro členy KPZ: 15 %

Popis slevy

Philips SonicarePhilips Sonicare

Využijte s Klubem pevného zdraví slevu 15 % na sonické zubní kartáčky Philips Sonicare.

Při objednávce v e-shopu Philips zadejte v objednávce slevový kód SONICARE15, po jehož zadání vám bude automaticky odečtena 15% sleva. Navíc máte poštovné a balné zdarma.

Philips Sonicare je odborníky nejvíce doporučovanou značkou elektrických zubních kartáčků v České republice. Sonické zubní kartáčky efektivně odstraňují zubní plak, napomáhají k bělejším zubům a jsou šetrné k dásním. Díky vysoké frekvenci 62 000 pohybů za minutu, dochází k účinnému stírání zubního plaku a vzniku dynamické vlny. Ta vhání molekuly vody, zubní pasty a slin do obtížně dostupných míst podél linie dásní a do mezizubních prostor, kde ničí škodlivé bakterie. Různé typy kartáčkových hlavic Philips Sonicare vyhovují rozdílným a individuálním potřebám lidí. Pro optimální výsledky doporučujeme měnit hlavici každé 3 měsíce.

Více informací naleznete na webu Philips Sonicare.