PILATES online živě Andrea Kloboučková

Adresa: Slevu lze uplatnit v e-shopu po zadání slevového kódu,

Telefon: neuvedeno
E-mail: andreapilates@email.cz
Web: https://andreapilates.cz/

Sleva pro členy KPZ: 5 on-line lekcí pilates zdarma

Popis slevy

Poskytnutí 5 on-line lekcí zdarma při nákupu prvních 5 lekcí pilates.

Nemusíte nikam jezdit, nemusíte shánět hlídání na děti, cvičíte kdykoliv a kdekoliv máte signál. Základní Pilates cviky si vyzkoušíte zde: Andrea Pilates Živě - YouTube Kdo chce pravidelný režim, cvičí ŽIVĚ online 3x v týdnu. Kdo nestíhá živá cvičení, cvičí ze záznamu. Každý má po přihlášení jednu lekci ZDARMA a členové Klubu pevného zdraví mají navíc při koupi 5 lekcí dalších 5 lekcí ZDARMA

Na webu andreapilates.cz kliknete na tlačítko REGISTRACE a vyplníte své údaje. Do okénka PROMO KÓD napíšete VZP a kliknete na tlačítko REGISTROVAT. Přijde Vám potvrzovací email, kde kliknete na tlačítko POTVRDIT REGISTRACI. V tento moment jste zaregistrováni, máte jednu lekci zdarma a můžete se na webu andreapilates.cz PŘIHLÁSIT na vybranou lekci.

Při nákupu nových lekcí vyberete balíček 5 lekcí za 500 Kč a na základě kódu VZP Vám bude připsáno během 24 h dalších 5 lekcí zdarma.