STOB – Stop obezitě, hubněte zdravě a natrvalo

Adresa: Slevu lze uplatnit v e-shopu, po zadání slevového kódu,

E-mail: zuzkamalkova@stob.cz
Web: http://www.stob.cz/cs/home

Sleva pro členy KPZ: 10 %

Popis slevy

STOB – Stop obezitě, hubněte zdravě a natrvalo

Společnost STOB se dlouhodobě zabývá zdravým hubnutím a životním stylem bez striktních diet, doplňků a preparátů.

Naši prioritou však není jen hubnutí, ale celkové zlepšení kvality života našich klientů i široké veřejnosti. Učíme, jak jednoduše a nenásilně měnit nevhodné návyky vedoucí k nadváze a obezitě, a nahradit je vhodnějšími, které prospívají tělu, zdraví i naší duši.

Zakladatelkou společnosti je psycholožka Iva Málková, a proto jsou základní kameny naší metodiky postavené na znalostech lidského chování a myšlení, jejichž podstata je desítky let stejná a nemění se zdaleka tak rychle, jako různé diety a výživové trendy.

Naše metodika byla ověřena na desítkách tisíc hubnoucích a celosvětově je považována za jeden z nejefektivnějších způsobů nejen pro hubnutí, ale především i pro udržení si nové tělesné hmotnosti.

Náš přístup a vizi naplňujeme pomocí internetových edukačních programů, tištěných materiálů a realizací skupinových kurzů zdravého hubnutí po celé ČR.

Další informace najdete na www.stob.czwww.stobklub.cz.

Pro členy Klubu pevného zdraví platí sleva 10 %, kterou můžete využít na:

Při objednání kurzu, zboží v e-shopu nebo Sebekoučinku napište do poznámky: KPZSTOB