TEREZIA COMPANY s.r.o.

Adresa: Slevu lze uplatnit v e-shopu, po zadání slevového kódu,

E-mail: info@terezia.eu
Web: http://www.terezia.eu/cz

Sleva pro členy KPZ: 15 %

Popis slevy

TEREZIA COMPANY s.r.o. – Zdraví prospěšné houby a rostlinyTEREZIA COMPANY s.r.o. – Zdraví prospěšné houby a rostliny

Ryze česká společnost je výrobcem přírodních doplňků stravy ze zdraví prospěšných hub a rostlin. Nejpoužívanějšími surovinami jsou hlíva ústřičná a rakytník řešetlákový, ale i další houby a rostliny. Využíváme celých surovin a ne pouhých extraktů. Jako výrobce máme dohled nad zpracováním surovin až ke konečnému zpracování výrobků. Příroda je naším nejlepším dodavatelem!

Členové KPZ získají slevu 15 % z běžných cen na nákup všech produktů (kromě dárkových balení) v internetovém obchodě www.terezia.eu (pokud není uvedeno jinak), kde stačí v 1. kroku objednávky v nákupním košíku zadat slevový kód KPZ. Sleva poté bude automaticky uplatněna. Slevu je možno získat i po předložení karty KPZ v provozovně na adrese Na Návrší 997/14, 141 00 Praha 4.