Sportuj ve škole - projekt VZP ČR

Získejte příspěvek až 500 Kč na školní sportovní aktivitu

PODMÍNKY ÚČASTI V PROJEKTU PRO KLIENTY VZP

• Speciální projekt Všeobecné zdravotní pojišťovny „Sportuj ve škole – prevence kardiovaskulárních onemocnění“ je určen pro děti od 6 do dovršení 18 let, pojištěné u VZP ČR a členy Klubu pevného zdraví.
  • Speciální projekt se týká podpory prevence kardiovaskulárních onemocnění prostřednictvím příspěvku na školní sportovní/pohybové aktivity, které jsou realizovány Asociací školních sportovních klubů.
  • VZP ČR poskytne finanční příspěvek na sportovní aktivitu v maximální výši 500 Kč zákonnému zástupci pojištěnce, který v době platnosti programu, nejpozději do 30. 11. 2016 předloží na kterémkoliv klientském pracovišti VZP ČR:
  1. vyplněný voucher s unikátním kódem potvrzujícím účast ve školním sportovním kroužku/klubu
  2. doklad o zaplacení příspěvku na tuto sportovní aktivitu.
  • Předvyplněný voucher obdrží pojištěnec (zákonný zástupce pojištěnce) po zaplacení poplatku (kurzovného) za vybraný kroužek od vedoucího školního sportovního klubu sdruženého v Asociaci školních sportovních klubů. Do voucheru musí být zaznamenán unikátní kód, který získá vedoucí školního sportovního klubu prostřednictvím Asociace školních sportovních klubů.

Staňte se pojištěncem VZP

Využijte možnosti přihlásit se on-line a vyberte si zdravotní pojišťovnu do 30. 9. 2016.

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat příspěvky na prevenci pro celou rodinu. Využít můžete také některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu