Zdravý životní styl

prospánek stob terezia company

evito

 

 

CountryLifeCountryLife

 

 

 

prospánek

ProSpánek SE

ProSpánek SE je pokračovatelem úspěšné společnosti Centrum zdravého spánku a.s., která má na českém trhu dlouhou tradici a působila zde již od roku 1991.

V  síti prodejen ProSpánek si můžete vybrat vše, co potřebujete ke zdravému a velmi pohodlnému spaní. S výběrem vám rádi pomohou proškolení prodejci. Veškeré produkty si můžete v pohodlí prodejen také vyzkoušet.

Postel nebo matraci vám navíc náš partner doveze až domů, rádi zajistí i montáž a poskytnou samozřejmě i další poradenství.

Členové Klubu pevného zdraví získají slevu ve výši 10 % na zakoupení všech nezlevněných matrací v kamenných prodejnách, a to po předložení karty Klubu. Více najdete na www.prospanek.cz.

stob

STOB – Stop obezitě, hubněte zdravě a natrvalo

Aktivity STOBu jsou spojeny se jménem PhDr. Ivy Málkové, která se již více než 30 let věnuje problematice obezity.

Podstatou je využívání metody kognitivně-behaviorální psychoterapie, která je uznávána za jednu z nejefektivnějších metod terapie obezity. Nevěnuje se pouze tomu, co jíst, ale jak převést teoretické vědomosti do praktického života a jak změnit své návyky. Neochuzuje o požitek z jídla, ale mění postupně nevhodné stravovací a pohybové návyky. Tato změna by měla vést k hubnutí s trvalým váhovým úbytkem a také zvýšit kvalitu života.

Pro členy Klubu pevného zdraví platí sleva 10 %, kterou můžete využít na:

Při objednání kurzu nebo semináře napište do poznámky: KPZkurzy

Při objednání produktů (knihy, brožury a DVD) napište do poznámky: slevavzp

Další informace najdete na www.stob.czwww.stobklub.cz.

terezia company

TEREZIA COMPANY s.r.o. – Zdraví prospěšné houby a rostliny

Ryze česká společnost je výrobcem přírodních doplňků stravy ze zdraví prospěšných hub a rostlin. Nejpoužívanějšími surovinami jsou hlíva ústřičná a rakytník řešetlákový, ale i další houby a rostliny. Využíváme celých surovin a ne pouhých extraktů. Jako výrobce máme dohled nad zpracováním surovin až ke konečnému zpracování výrobků. Příroda je naším nejlepším dodavatelem!

Členové KPZ získají slevu 15 % z běžných cen na nákup všech produktů v internetovém obchodě www.terezia.eu (pokud není uvedeno jinak), kde stačí v 1. kroku objednávky v nákupním košíku zadat slevový kód KPZ.  Sleva poté bude automaticky uplatněna. Slevu je možno získat i po předložení karty KPZ v provozovně na adrese Na Návrší 997/14, 141 00 Praha 4.

Green Swan Pharmaceuticals, a.s.

Nakupujte výhodně díky Klubu pevného zdraví. Členové klubu mohou nyní využít 10% slevu na nákup přípravků pro zdraví pod značkou GS v e-shopu www.gsklub.cz.

Pro uplatnění slevy stačí zadat do poznámky v objednávce obchodníka kód 111 a sleva se automaticky odečte.

Společnost Green Swan Pharmaceuticals, a.s., dbá na nejvyšší kvalitu svých výrobků již téměř 20 let. Garantuje, že přípravky obsahují vyvážené a ověřené množství aktivních složek vysoké kvality a jsou založeny na nejnovějších poznatcích. Mezi nejznámější produkty patří např. GS Condro, GS Mamavit aj.

eVito medical a.s.   –  eVito systém aktivního zdraví evito

eVito systém aktivního zdraví je telemedicínská služba zaměřená na léčbu a prevenci civilizačních chorob (obezita, cukrovka, vysoký krevní tlak).

S eVito systémem se už nemusíte bát o své zdraví! Sám vás upozorní na zdravotní rizika, umožňuje sledovat jídelníček a energetickou bilanci, stav těla a pohybovou aktivitu díky webové aplikaci, do které jsou zároveň bezdrátově přenášena data z lékařských i sportovních zařízení.

Chronicky nemocní mají díky tomuto systému pod kontrolou krevní tlak, cukrovku, bezpečné snižování nadváhy, dodržování režimových opatření, laboratoř a další.

eVito je skvělým nástrojem motivace k aktivnímu a zdravějšímu životu.

Pro členy Klubu pevného zdraví platí sleva na nákup eVito systému a zařízení v eVito eShopu:

Slevu uplatníte zadáním kódu VZP do kolonky Speciální kód v posledním kroku objednávky.

Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží.
Pro více informací je zajištěna infolinka: 221 513 600 nebo info@evito.cz.

Country Life, s.r.o.

Country Life, s. r. o. byla první společnost, která přinesla biopotraviny na český trh.

Členové KPZ mohou uplatnit v e-shopu Country Life, s.r.o. slevu 10 % a vybírat tak z kompletního sortimentu. Slevu uplatníte zadáním kódu OIFPLY2U v závěru objednávky. Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma.

Produkty Country Life, s.r.o. přispívají k vyváženému a ohleduplnému životnímu stylu. Společnost nabízí široký sortiment biopotravin a výrobků zdravé stravy včetně biopečiva z vlastní pekárny, bioovoce a biozeleniny. Najdete zde také ekologickou drogerii, přírodní kosmetiku
a přípravky určené k aromaterapii.

Simply You Pharmaceuticals a.s.

Pečujte o své zdraví s Klubem pevného zdraví a využijte slevu na lékárenskou kosmetiku.

Členové klubu mohou nakupovat se slevou 10 % v e-shopu partnera. Slevu zákazník získá ihned po přihlášení.

Sleva se vztahuje na kompletní sortiment řady Cannaderm, SWISS SUNProtect a SWISS Panthenol PREMIUM, Elasti-Q.

Cílem společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. je přinášet na trh kvalitní a účinné výrobky z kategorie doplňků stravy, lékárenské kosmetiky a zdravotnických prostředků. 

Aseta, s.r.o. – on-line nutriční program

Chcete zhubnout a nemáte čas docházet na konzultace k nutričním specialistům? Chtěli byste jídelníček na míru a hubnout z pohodlí domova? 

Členové Klubu pevného zdraví mohou využít:

  • slevu 23 % na program Standard (program s jídelníčky on-line na míru pro samostatné),
  • slevu 16 % na program VIP (prémiový on-line program s jídelníčky na míru s dohledem a motivací nutričních terapeutů).

Využijte unikátní program od nutričních terapeutů na www.chcijistlepe.cz, kteří vám sestaví 3 druhy kompletních jídelníčků na míru.

Po úspěšné registraci na webu www.chcijistlepe.cz stačí kliknout na slevový formulář KPZ a pro uplatnění slevy zadat kód KPZ 19 JMÉNO A PŘÍJMENÍ.

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Využijte možnosti přihlásit se k VZP on-line.


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct