Navštivte maďarské termální lázně s novým partnerem KPZ

Odpočinek a relaxace s léčivými termálními prameny, výtečná kuchyně, vinné sklípky, historická města, to je Maďarsko. Skvělé místo ke strávení vaší dovolené. Nový partner Klubu pevného zdraví, Cestovní agentura CESTA, vám pomůže s výběrem.

Cestovní agentura zajišťuje autobusové zájezdy do maďarských a také slovenských termálních lázní - Harkány, Bükfürdö, Zalakaros, Sárvár, Eger, Kehidakustány, Celldömölk, Gyula, Nový Smokovec. Ať si vyberete týdenní pobyt, prodloužený víkend anebo zájezd o svátcích, využijte slevu 15% pro člena Klubu pevného zdraví.

Při on-line objednávce na www.ckcesta.cz do objednávky uvádějte slevový kód VZPCK2017.

Velikonoce

Přejeme Vám krásné Velikonoce

Velikonoce, jedny z nejvýznamnějších křesťanských svátků, jsou časem radosti, naděje a obnovy. Pro mnoho lidí po celém světě znamenají Velikonoce více než barvení vajíček, pečení beránků, mazanců a pletení pomlázky. Jsou to dny