Představujeme Chytrulky - nového partnera Klubu pevného zdraví

Komunitní centrum pro maminky s dětmi funguje v Hradci Králové druhým rokem a nabízí široké spektrum kurzů pro děti a jejich rodiče. Centrum Chytrulky, partner Klubu pevného zdraví, poskytuje členům KPZ 10% slevu na všechny nabízené kurzy.

Kurzy nabízené vzdělávacím centrem mají dětem významně usnadnit život v budoucnu - znakování jim usnadní jejich současnou komunikaci s rodiči a pomůže jim vytvořit si s rodiči bližší vztah a sdílet s nimi svůj svět, zážitky v angličtině jim pomohou již v tomto velmi útlém věku naposlouchat anglické zvuky, které se jim nesmazatelně vtisknou do mozku, a Montessori dílničky vedou k rozvíjení dětské psychiky a motoriky. V nabídce jsou i kurzy s výtvarným, hereckým či pohybovým zaměřením.

Vzdělávání dětí zejména v předškolním věku má svůj velký smysl, protože od okamžiku, kdy se dítě narodí, začíná vnímat věci kolem sebe a během prvních třech let jsou položeny základy sociální, emocionální i intelektuální.