Speciální podzimní sleva 20 % na doplňky stravy od společnosti Terezia Company s.r.o.

Posilněte na podzim svou imunitu doplňky stravy, které obsahují vitamíny, minerály a další látky, dodávající organizmu potřebné živiny pro jeho správné fungování. Česká společnost Terezia Company nabízí členům Klubu pevného zdraví speciální slevu 20 %, a to v období od 24. do 31. října 2022. Pro uplatnění slevy, zadejte v objednávce slevový kód VZTR22. Sleva 20 % se nesčítá s dalšími slevami a nevztahuje se na dárkové balíčky a poukazy.

Pro posílení imunity si pořiďte produkty hlívy ústřičné v kombinaci s rakytníkem a dodejte organizmu široké spektrum živin. Rakytník posílí obranyschopnost, podpoří kardiovaskulární systém a trávení. Vybírejte i z doplňků stravy pro podporu krvetvorby, funkce močových cest, trávení, nervové soustavy, kloubů a svalů, štítné žlázy, zlepšení kvality vlasů, pokožky, zubů a mnoho dalšího.

DER Touristik letní dovolená

Letní dovolená – odpočinek pro tělo i duši

Letní měsíce se kvapem blíží a s nimi i čas, kdy statisíce Čechů vyrazí k moři. Češi jsou jako vnitrozemský národ pověstní tím, že alespoň týden v roce chtějí strávit na pláži a užívat si všeho, co